Rød mur

Start det nye året med bemanningen på plass.

Velkommen til nytt skoleår!
Revidert Arbeidsgiver

Vi er stolte av at vi tar vare på våre ansatte og leverer kvalitet til bedrifter og institusjoner over hele Norge. Les mer om hva det betyr at vi er Revidert Arbeidsgiver her.

TA KURS MED
PVS

Nettkurs, Lånnekassegodkjent

Nettkurs, Lånnekassegodkjent

Nettkurs - Lånekassegodkjent

Barne- og ungdomsarbeider
previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Slider
Bli barne- og ungdomsarbeider
Slider

Tlf: 55 96 11 17
SMS: 930 27 661
bergen@pvs.no

PVS Bergen

TLF: 23 89 64 18
SMS: 920 71 340
drammen@pvs.no

PVS Drammen

TLF: 38 13 44 55
SMS: 468 50 685
kristiansand@pvs.no

PVS Kristiansand

TLF: 23 89 64 18
SMS: 920 71 340
oslo@pvs.no

PVS Oslo

TLF: 930 94 300
SMS: 922 23 950
stavanger@pvs.no

PVS Stavanger

TLF: 77 65 50 60
SMS: 404 89 525
tromso@pvs.no

PVS Tromsø

TLF: 73 18 50 35
SMS: 459 58 610
trondheim@pvs.no

PVS Trondheim